WITAMY w Projekcie Żegluj

   Żegluję bo: chcę, lubię, potrafię... 

Organizujemy obozy żeglarskie, szkolenia żeglarskie oraz rejsy doskonalące techniki żeglowania dla młodzieży i dorosłych na szybkich, komfortowych i bezpiecznych jachtach turystyczno-regatowych typu PHILA 880  na śródlądziu oraz na komfortowym jachcie morskim Hunter 466.

Logo
Rejsy morskie Wyspy Kanaryjskie 2021

Rejsy morskie, kurs JSM

Ludzi ciekawych świata….

zapraszamy na nasz  prywatny jacht.  Jest to komfortowa armatorska wersja jachtu Hunter 466 - duży nowoczesny jacht dla małych załóg! Naszym gościom udostępniamy 2 dwuosobowe kajuty rufowe plus ewentualnie  miejsca noclegowe w mesie. W mesie wygodnie wyśpi się 1 dorosła osoba lub dwoje dzieci ( max 6 osób załogi). W kojach materace sprężynowe. Na jachcie mamy dwie łazienki ( WC + prysznic i umywalka).  Mesa jest bardzo przestronna z dużą wygodną kanapą i dwoma fotelami, które zapewniają dużą swobodę i komfort w bytowaniu na jachcie. W pełni wyposażony funkcjonalny kambuz. Wygodny i szeroki kokpit.

w 2021 roku jesteśmy na Wyspach Kanaryjskich. Rejs jachtem po Wyspach jest idealny dla tych, którzy chcą zobaczyć kilka wysp - nie płacicie dodatkowo za prom lub lokalny samolot. A wielkim plusem jest możliwość podziwiania Wysp z wody.

Nasza oferta różni się od innych, ponieważ my możemy zorganizować rejs " szyty na miarę" dopasować termin i trasę do potrzeb załogi. Wszystkie Wyspy archipelagu są w naszym zasięgu. Sprawdźcie dostępne loty a potem skontaktujcie się z nami w sprawie terminu. Organizujemy rejsy stażowo-szkoleniowe, rekreacyjne i rodzinne.  Zapraszamy małe  zorganizowane załogi, rodziny oraz pojedyncze osoby :)


 

Cena:

jeśli przyjeżdżasz sam: 450 € /osoba/tydzień

jeśli przyjeżdżacie w 2-3 osoby: 400 € /osoba/tydzień

jeśli przyjeżdżacie w 4 osoby : 360 €  /osoba/tydzień

Cena zawiera:
- zakwaterowanie na jachcie

- opłaty za postój jachtu w portach

- paliwo do jachtu

- ubezpieczenie jachtu

- ponton z silnikiem zaburtowym

- gaz do kuchenki

- pościel ( kołdrę, poduszkę, poszewki, prześcieradło)

- ręczniki

- sprzątanie jachtu po rejsie

Cena nie zawiera

- wyżywienia i alkoholu ( każdy ma swoje preferencje i diety ale można wspólnie gotować i dzielić się kosztami zakupów )

- dojazdu ( przelot + dojazd do mariny)

- opłat za inne atrakcje ( parki rozrywki, baseny, muzea)

UWAGA:  NIE MA DODATKOWEJ SKŁADKI NA PALIWO I PORTY!!!

                SKIPERZY NIE SĄ NA UTRZYMANIU ZAŁOGI !!!

Zdjęcia jachtu zobaczycie w galerii na końcu strony.

Organizator - Edusail Aleksandra Parzelska

Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Tel. +48 500 211 982 Włodek

       +34 641 661 092 Gosia

e-mail: w.parzelski@gmail.com

             www.projektzegluj.pl

 

Podstrona galerii: 1 z 2 [ 1 ] [ 2 ]
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.projektzegluj.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.