WITAMY w Projekcie Żegluj

   Żegluję bo: chcę, lubię, potrafię... 

Organizujemy obozy żeglarskie, szkolenia żeglarskie oraz rejsy doskonalące techniki żeglowania dla młodzieży i dorosłych na szybkich, komfortowych i bezpiecznych jachtach turystyczno-regatowych typu PHILA 880 stoczni na śródlądziu oraz na komfortowym jachcie morskim Hunter 466.

Logo
Rejsy morskie

Ludzi ciekawych świata….

zapraszamy na nasz  prywatny jacht. Jest to komfortowa armatorska wersja jachtu Hunter 466. Naszym gościom udostępniamy 2 dwuosobowe kajuty rufowe plus ewentualnie  miejsca noclegowe w mesie. W mesie wygodnie wyśpi się 1 dorosła osoba lub dwoje dzieci ( max 6 osób załogi). W kojach materace sprężynowe. Na jachcie mamy dwie łazienki ( WC + prysznic i umywalka).  Mesa jest bardzo przestronna z dużą wygodną kanapą i dwoma fotelami, które zapewniają dużą swobodę i komfort w bytowaniu na jachcie. W pełni wyposażony funkcjonalny kambuz. Wygodny i szeroki kokpit.

4-ro osobowa załoga ma jacht na wyłączność chodzi o to aby nie było tłoku tylko przyjemna żegluga. Inne standardy niż w firmach czarterowych. Rejs może być odwołany lub przeniesiony na inny termin jeśli nie zbierze się 4-ro osobowa załoga w danym terminie.

We wrześniu 2019r. mamy wolne terminy i żeglujemy po  Costa del Sol Hiszpania. Pływamy od Malagi po Gibraltar i Ceutę w Afryce.

Terminy rejsów uzgadniane są indywidualnie z chętnymi. Zapraszamy do kontaktu.

Uwaga: dla każdego uczestnika rejsu, który ukończył szkolenie w Projekt Żegluj 10% rabatu.

Cena 300 euro/osoba/tydzień zawiera:
- zakwaterowanie na jachcie

- ubezpieczenie jachtu

- ponton z silnikiem zaburtowym (2,5 kM)

- gaz do kuchenki

- pościel

- ręczniki

- sprzątanie jachtu po rejsie

  Cena nie zawiera (To wydatki leżące po stronie załogi w trakcie rejsu ( ok 130 euro/osoba)

- opłat portowych (35-54 euro/doba)

- opłat za paliwo do jachtu ( 1 godzina pracy silnika =5 litrów ON, rozliczane wg zużycia i ceny paliwa)

- wyżywienia

Cena nie zawiera dojazdu ( przelot + dojazd do mariny).

Zdjęcia jachtu zobaczycie w galerii na końcu strony.

Organizator - Edusail Aleksandra Parzelska

Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Tel. +48 500 211 982 Włodek

       +48 513 130 742 Gosia

e-mail: w.parzelski@gmail.com

             www.projektzegluj.pl

 

Podstrona galerii: 1 z 2 [ 1 ] [ 2 ]
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.projektzegluj.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.