Obóz żeglarski Iława Siemiany Jeziorak z egzaminem LATO 2023

Podczas obozu prowadzimy pełne szkolenie praktyczne oraz teoretyczne na patent Żeglarz Jachtowy zakończone egzaminem. Wykłady teoretyczne oraz praktyczne manewrowanie jachtem prowadzimy według Systemu Szkolenia Polskiego Związku Żeglarskiego na Państwowy Patent Żeglarz Jachtowy.

Nasze obozy żeglarskie to okazja do nabycia nowych umiejętności, ale także wspaniała zabawa. Obozy żeglarskie, które oferujemy, przeznaczone są dla osób w różnych grupach wiekowych i pozwalają skutecznie przygotować się do egzaminu na patent Żeglarz Jachtowy. Egzamin na patent odbywa sie w przedostatnim dniu obozu. Do egzaminu mogą przystapić uczestnicy, którzy ukończyli 14 lat.
 

TERMINY

Turnus I Obóz żeglarski - kurs żeglarski termin  25.06 - 04.07.2022    10 dni    2250 zł 

         młodzież 10-12 lat                  Brak wolnych miejsc

 

Turnus II Obóz żeglarski - kurs żeglarski termin  09.07 - 20.07.2023    12 dni    2700 zł 

egzamin 19.07.2023 godz. 10:00         Brak wolnych miejsc

 

Turnus III Obóz żeglarski - kurs żeglarski termin           23.07 - 03.08.2023    12 dni    2700 zł  

egzamin 02.08.2023 godz. 10:00            Brak wolnych miejsc

 

Turnus IV Obóz żeglarski - kurs żeglarski termin   06.08 - 17.08.2022   12 dni    2700 zł

egzamin 16.08.2023 godz. 10:00           Brak wolnych miejsc

PRZYJMUJEMY PŁATNOŚĆ BONEM TURYSTYCZNYM

CENA ZAWIERA

Miejsce: akwen / port Jezioro Jeziorak;     Eko Marina Siemiany; 14-230 Siemiany
Wyżywienie Gwarantujemy pełne wyżywienie ze świeżych produktów dostarczanych codziennie na jachty. Posiłki są przygotowywane przez załogi pod opieką i ze wsparciem instruktora.
Zakwaterowanie: jachty kabinowe typu: 3x PHILA 880; Żeglujemy i mieszkamy na najpopularniejszych typach jachtów kabinowych do żeglugi śródlądowej. Wszystkie jednostki są bardzo bezpieczne, nowoczesne, szybkie, wygodne i przestronne. Każdy jacht posiada środki ratunkowe dla załogi, w pełni wyposażony kambuz, lodówkę, toaletę chemiczną, instalacje: wodną, elektryczną oraz gazową, radio CD/MP3
Opieka - Kadra Szkolenie prowadzone jest przez Instruktorów Żeglarstwa, Nauczycieli Żeglarstwa i Młodszych Instruktorów Żeglarstwa Polskiego Związku Żeglarskiego. Cała kadra posiada kwalifikacje oraz doświadczenie w pracy z młodzieżą. Instruktor śpi na jachcie z załogą.
Szkolenie W trakcie obozu prowadzimy pełne szkolenie praktyczne i teoretyczne zgodne z wytycznymi Polskiego Związku Żeglarskiego. Gwarantujemy bardzo dobre przygotowanie do egzaminu na patent Żeglarz Jachtowy
Ubezpieczenie Każda osoba oraz jachty są ubezpieczone: NNW; OC; JACHT CASCO
Opieka medyczna W porcie Eko Marina Iława stacjonuje Wodna Karetka Pogotowia Ratunkowego; na akwenie swoja bazę ma WOPR Iława
Opłaty portowe W cenę obozu żeglarskiego są wliczone opłaty portowe za cumowanie jachtu, pobór wody oraz energii elektrycznej.
Grupy wiekowe załóg Załogi są podzielone na grupy wiekowe: 13-15 lat; 16-18 lat.
Dodatkowe atrakcje  Pływanie motorówką AM 470 50kM, holowanie na bananie, animacje czasu wolnego, gry i zabawy integracyjne, ogniska i wiele innych.

CENA NIE ZAWIERA:

Dojazdu i powrotu ( we własnym zakresie).


Ustawowej opłaty za egzamin 125 zł - dla osób uczących się z ważną legitymacją uczniowską. Pełna opłata za egzamin 250 zł. Do egzaminu mogą przystapić uczestnicy, którzy w dniu egzaminu ukończyli 14 lat.

Opłaty za prysznic w marinach ( koszt  10 -15 zł)


TRASA REJSU:  Siemiany - Zalewo - Iława - Siemiany

W trakcie żeglarskiego obozu wędrownego zapewniamy że będziecie: wypoczywać , dobrze się bawić, zwiedzać, codziennie nocować w innym miejscu, wspólnie przygotowywać posiłki, słuchać koncertów szantowych, a przede wszystkim ŻEGLOWAĆ.

Doprowadzicie do perfekcji dotychczasowe umiejętności, poznacie nowe manewry i techniki żeglarstwa oraz ratownictwa. Wszystko to będziecie robili samodzielnie, ale pod czujnym okiem i nadzorem zawodowych Instruktorów Żeglarstwa PZŻ oraz ratowników WOPR.

Organizatorem jest Projekt Żegluj Włodzimierz Parzelski.


Zobacz atrakcje akwenu: http://www.zalewwislany.pl/kanal-elblaski-i-pojezierze-ilawskie


Zapraszamy na Facebook: https://www.facebook.com/projektzeglujpodomega/?fref=ts 

 

ZAPISZ SIĘ

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


DANE UCZESTNIKA
ADRES ZAMIESZKANIA
DANE KONTAKTOWE
RODZAJ I TERMIN SZKOLENIA
FAKTURA
tak
nie
ZGODY