WITAMY w Projekcie Żegluj

   Żegluję bo: chcę, lubię, potrafię... 

Organizujemy obozy żeglarskie, szkolenia żeglarskie oraz rejsy doskonalące techniki żeglowania dla młodzieży i dorosłych na szybkich, komfortowych i bezpiecznych jachtach turystyczno-regatowych typu PHILA 880 stoczni na śródlądziu oraz na komfortowym jachcie morskim Hunter 466.

Logo
nasze jachty

Jacht śródlądowy Phila 880 to jeden z najszybszych jachtów turystycznych jakie pływają po polskich jeziorach. Jacht  adresowany jest na polskie wody wewnętrzne ze szczególnym naciskiem na jakże wymagające akweny Jezior Mazurskich. Jest to jacht typowo turystyczny z wyjątkowo praktycznymi rozwiązaniami pokładu, takielunku oraz zabudowy wnętrza. Niezwykle szybki i zwrotny. Zapewnia bezpieczeństwo żeglugi w każdych warunkach.


Szerokie pół pokłady zapewniają swobodę komunikacji i  wygodne plażowanie. Żaden jacht śródlądowy nie może pochwalić się tak dużym i wygodnym kokpitem jaki ma Phila 880.  Wszystkie fały i liny sprowadzone zostały do kokpitu. Kosze rufowe z wygodnymi ławeczkami zapewniają sternikowi komfort oceny sytuacji i zwiększają bezpieczeństwo na akwenie.


Wnętrze Phili 880 zaprojektowane jest tak, aby spełniało praktyczne wymogi mazurskiego rejsu. Dwie podwójne koje rufowe i podwójna koja dziobowa z rozsuwanym zamknięciem pomieszczą 8 osobowa załogę. Na przysłowiowe "bambetle" przygotowano wiele bakist i jaskółek. Wyposażenie kambuza posiada wszystko czego potrzebują żeglarze podczas rejsu. Mieszkanie na jachcie umila radio CD.

 

Phila 880 parametry techniczne:

Długość: 8,83 m
Powierzchnia żagli: 40,00 m2
Zanurzenie: 1,45 m
Zbiornik paliwa: 20 l

 

Jacht morski Hunter 466 to pełnomorski jacht o klasie A.  Przestronny, wygodny i komfortowy. Posiada 3  dwuosobowe kabiny i dodatkowo 2 miejsca w mesie. Wyposażony w dwa WC z prysznicem oraz osobną kabinę prysznicową. Kambuz w kształcie litery "L" zapewnia komfortowe przygotowanie posiłków w czasie żeglugi oraz w portach nie ograniczając miejsca w przestronnej mesie dodatkowo wyposażonej w dwa wygodne fotele. Kambuz wyposażony jest w lodówkę, zamrażarkę, kuchenkę mikrofalową, trzypalnikową kuchenkę gazową z piekarnikiem oraz płytę indukcyjną.

Jacht wyposażony jest w kompletne urządzenia nawigacyjne: ploter, radar, przyrządy pomiarowe, naftex, radio VHF, komunikator satelitarny pozwalające prowadzić bezpiecznie i komfortowo nawet długodystansowe rejsy.

Jacht posiada silnik YANMAR 75 Hp, dodatkowo posiada oddzielny agregat 6kW. Do dyspozycji załogi jest ponton wraz z silnikiem zaburtowym 5Hp.

Środki ratunkowe: tratwa ratunkowa dla 8 osób, pneumatyczne kamizelki wraz z szelkami bezpieczeństwa, środki pirotechniczne.

Długość 14,49m
Szerokość 4,27m
Zanurzenie 1,70m
Powierzchnia żagli 84,50m2
Wysokość stania 1,98m
Zbiorniki wody 757litrów
Zbiornik na paliwo 378 litrów
Ciężar jachtu

12 698kg

Balast 4 309kg
PHILA880 SZŁOŃ
PHILA880 SZŁOŃ
PHILA880 SZŁOŃ
PHILA880 SZŁOŃ
PHILA880 SZŁOŃ
PHILA880 SZŁOŃ
PHILA880 SZŁOŃ
PHILA880 SZŁOŃ
PHILA880 SZŁOŃ
Podstrona galerii: 1 z 1 [ 1 ]
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.projektzegluj.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.