Morskie Rejsy Rodzinne

W sezonie 2020/2021  jesteśmy na Wyspach Kanaryjskich. Rejs jachtem po Wyspach jest idealny dla tych, którzy chcą zobaczyć kilka wysp - nie płacicie dodatkowo za prom lub lokalny samolot. A wielkim plusem jest możliwość podziwiania Wysp z wody. Pamiętajcie, że tu jest ciepło przez cały rok! Ferie zimowe na Wyspach to doskonała okazja do złapania dawki słońca i ciepła na resztę zimy.

A w dzisiejszym dziwnym czasie nie musicie czekać do ferii zimowych!!! Na każdej wyspie jest bardzo dobry zasięg dla sieci komórkowych wiec zdalne lekcje można robić z tych pięknych miejsc. Lekcje biologii i  geografii na żywo !!!

Wzmacniaj odporność i ciesz się słońcem!!!

Wszystkie Wyspy archipelagu są w naszym zasięgu. Każda wyspa jest inna i równie piękna jak pozostałe. Są wyspy słynące z tego, że nie ma na nich atrakcji stworzonych ludzka ręką np. La Palma, La Graciosa, El Hierro tylko zachwycająca natura. Na innych wyspach jest wiele dodatkowych atrakcji takich jak parki rozrywki, aquaparki, ogrody botaniczne, skanseny, muzea itp.. Do tego mnóstwo fajnych kotwicowisk i ciepła woda w oceanie przez cały rok!!!

Nasz jacht to idealne miejsce dla rodziny, która chce w niekonwencjonalny sposób spędzić wakacje, przeżyć morską przygodę, zobaczyć wolnożyjące delfiny, żółwie morskie a może nawet wieloryby. Ogromnym plusem rejsu z nami jest to, że na jachcie nie ma osób trzecich poza skiperami. Cały jacht jest do waszej dyspozycji. Nasza oferta różni się od innych, ponieważ my możemy zorganizować rejs "szyty na miarę" dopasować termin i trasę do potrzeb załogi – jedyne ograniczenie stanowią rezerwacje innych gości ( zobacz kalendarz). Szczegółowe trasy rejsów przedstawiamy każdemu indywidualnie w zależności od preferencji i stażu żeglarskiego.


Cena:
1440€ za cały jacht za tydzień ( 7 kolejnych dni kalendarzowych) Możliwe wydłużenie rejsu do 10, 12,14 dni wówczas cena wzrasta proporcjonalnie

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie na jachcie
 • opiekę pary skiperskiej
 • opłaty za postój jachtu w portach
 • paliwo do jachtu
 • ubezpieczenie jachtu
 • ponton z silnikiem zaburtowym
 • gaz do kuchenki
 • pościel ( kołdrę, poduszkę, poszewki, prześcieradło)
 • ręczniki
 • sprzątanie jachtu po rejsie

Cena nie zawiera

 • wyżywienia i alkoholu ( każdy ma swoje preferencje żywieniowe i diety)
 • dojazdu ( przelot + dojazd do mariny)
 • opłat za inne atrakcje ( parki rozrywki, baseny, muzea)

UWAGA:  NIE MA DODATKOWEJ SKŁADKI NA PALIWO I PORTY!!!
                  SKIPERZY NIE SĄ NA UTRZYMANIU ZAŁOGI !!!

Zdjęcia jachtu w galerii…
Organizator - Edusail Aleksandra Parzelska
Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Tel. +48 500 211 982 Włodek
      +34 641 661 092 Gosia
e-mail: w.parzelski
             www.projektzegluj.pl
 

Uwaga: możliwa jest opcja z wyżywieniem. Menu indywidualnie uzgodnione z załogą i wycenione w zależności od potrzeb

Zapraszamy na nasz  prywatny jacht.  Jest to komfortowa armatorska wersja jachtu Hunter 466 - duży nowoczesny jacht dla małych załóg! Naszym gościom udostępniamy 2 dwuosobowe kajuty rufowe plus ewentualnie  miejsca noclegowe w mesie. W mesie wygodnie wyśpi się 1 dorosła osoba lub dwoje dzieci (max 6 osób załogi). W kojach materace sprężynowe. Na jachcie mamy dwie łazienki ( WC + prysznic i umywalka).  Mesa czyli living room jest bardzo przestronna z dużą wygodną kanapą i dwoma fotelami, które zapewniają dużą swobodę i komfort w bytowaniu na jachcie. W pełni wyposażony funkcjonalny kambuz ( kuchnia). Wygodny i szeroki kokpit.