Morskie Rejsy Rekreacyjne

Rejsy rekreacyjne, turystyczne: relaks i chill out na Wyspach Szczęśliwych

W sezonie 2020/2021  jesteśmy na Wyspach Kanaryjskich. Rejs jachtem po Wyspach jest idealny dla tych, którzy chcą zobaczyć kilka wysp - nie płacicie dodatkowo za prom lub lokalny samolot. A wielkim plusem jest możliwość podziwiania Wysp z wody. Pamiętajcie, że tu jest ciepło przez cały rok! W zimie mnóstwo atrakcji i imprez w tym Sylwester i Karnawał. Rejsy  na Wyspach to doskonała okazja do złapania dawki słońca i ciepła na resztę zimy. Wszystkie Wyspy archipelagu są w naszym zasięgu. Każda wyspa jest inna i równie piękna jak pozostałe. Są wyspy słynące z tego, że nie ma na nich atrakcji stworzonych ludzka ręką np. La Palma, La Graciosa, El Hierro tylko zachwycająca natura. Na innych wyspach jest wiele dodatkowych atrakcji takich jak parki rozrywki, aquaparki, ogrody botaniczne, skanseny, muzea, dyskoteki i nocne kluby Do tego mnóstwo fajnych kotwicowisk i ciepła woda w oceanie przez cały rok!!! Mnóstwo lokalnych restauracji i kafejek z przystępnymi cenami.

Nasza oferta różni się od innych, ponieważ my możemy zorganizować rejs "szyty na miarę" dopasować termin i trasę do potrzeb załogi – jedyne ograniczenie stanowią rezerwacje innych gości ( zobacz kalendarz). Nasz jacht to idealne miejsce dla małych załóg ceniących sobie własne towarzystwo. Jeśli przyjedziecie w 4 osoby macie jacht dla siebie. Szczegółowe trasy rejsów przedstawiamy każdemu indywidualnie w zależności od preferencji i stażu żeglarskiego.

Cena:
jeśli przyjeżdżasz sam: 450 € /osoba/tydzień
jeśli przyjeżdżacie w 2-3 osoby: 400 € /osoba/tydzień
jeśli przyjeżdżacie w 4 osoby : 360 €  /osoba/tydzień
Istnieje możliwość wydłużenia rejsu do 10,12,14 dni wtedy cena wzrasta proporcjonalnie.

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie na jachcie
 • opieka pary skiperskiej
 • opłaty za postój jachtu w portach
 • paliwo do jachtu
 • ubezpieczenie jachtu
 • ponton z silnikiem zaburtowym
 • gaz do kuchenki
 • pościel ( kołdrę, poduszkę, poszewki, prześcieradło)
 • ręczniki
 • sprzątanie jachtu po rejsie

Cena nie zawiera

 • wyżywienia i alkoholu ( każdy ma swoje preferencje i diety ale można wspólnie gotować i dzielić się kosztami zakupów )
 • dojazdu ( przelot + dojazd do mariny)
 • opłat za inne atrakcje ( parki rozrywki, baseny, muzea)

UWAGA:  NIE MA DODATKOWEJ SKŁADKI NA PALIWO I PORTY!!!
                  SKIPERZY NIE SĄ NA UTRZYMANIU ZAŁOGI !!!

Zdjęcia jachtu zobaczycie w galerii…
Organizator - Edusail Aleksandra Parzelska
Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.

Tel. +48 500 211 982 Włodek
      +34 641 661 092 Gosia
e-mail: w.parzelski
             www.projektzegluj.pl
 
Zapraszamy na nasz  prywatny jacht.  Jest to komfortowa armatorska wersja jachtu Hunter 466 - duży nowoczesny jacht dla małych załóg! Naszym gościom udostępniamy 2 dwuosobowe kajuty rufowe plus ewentualnie  miejsca noclegowe w mesie. W mesie wygodnie wyśpi się 1 dorosła osoba lub dwoje dzieci (max 6 osób załogi). W kojach materace sprężynowe. Na jachcie mamy dwie łazienki (WC + prysznic i umywalka).  Mesa jest bardzo przestronna z dużą wygodną kanapą i dwoma fotelami, które zapewniają dużą swobodę i komfort w bytowaniu na jachcie. W pełni wyposażony funkcjonalny kambuz. Wygodny i szeroki kokpit.