WITAMY w Projekcie Żegluj

   Żegluję bo: chcę, lubię, potrafię... 

Organizujemy obozy żeglarskie, szkolenia żeglarskie oraz rejsy doskonalące techniki żeglowania dla młodzieży i dorosłych na szybkich, komfortowych i bezpiecznych jachtach turystyczno-regatowych typu PHILA 880  na śródlądziu oraz na komfortowym jachcie morskim Hunter 466.

Logo
KURS HOLOWANIE NARCIARZA

Licencję na holowanie narciarza może zdobywać osoba pełnoletnia (ukończone 18 lat) posiadająca patent Sternika Motorowodnego.

TERMINY

Holowanie Narciarza (kod: HN3): 19 lipiec 2020. egzamin 19.07.2020. - wolne miejsca

Cena kursu 350 zł cena szkolenia nie zawiera ustawowej opłaty egzaminacyjnej w wysokości 250zł ( uczniowie i studenci do 26 lat 125zł )

Zajęcia odbywają się od godz. 15.00 w Przystani Żeglarskiej Siemiany ("Eko Marina").

Kurs zakończony jest egzaminem, który odbędzie się tego samego dnia.

 

Holowanie Narciarza (kod: HN4): 26 lipiec 2020. egzamin 16.07.2020. - wolne miejsca

Cena kursu 350 zł cena szkolenia nie zawiera ustawowej opłaty egzaminacyjnej w wysokości 250zł ( uczniowie i studenci do 26 lat 125zł )

Zajęcia odbywają się od godz. 15.00 w Przystani Żeglarskiej Siemiany ( "Eko Marina")

Kurs zakończony jest egzaminem, który odbędzie się tego samego dnia.

Termin manewrówki może ulec zmianie w razie warunków niesprzyjających pływaniu.

Każde szkolenie składa się wykładu teoretycznego ok 2 godzinny oraz ok godziny manewrowania jachtem. Uczestnicy nie tylko ćwiczą na pokładzie motorówki, ale mogą być też holowani na nartach lub pontonie. Długość trwania kursu zależy od liczebności grupy szkoleniowej.

ZAPISY

Osoby zainteresowane kursem proszone są o wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie w zakładce KONTAKT I ZAPISY lub wysłanie zapytania na biuro@projektzegluj.pl. Na wszelkie pytania odpowiemy również telefonicznie, zapraszamy do kontaktu.

Aleksandra Parzelska

tel. 514-149-926

 

sternik motorowodny Iława, rejsy morskie, szkolenie JSM kanary
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.projektzegluj.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.