WITAMY w Projekcie Żegluj

   Żegluję bo: chcę, lubię, potrafię... 

Organizujemy obozy żeglarskie, szkolenia żeglarskie oraz rejsy doskonalące techniki żeglowania dla młodzieży i dorosłych na szybkich, komfortowych i bezpiecznych jachtach turystyczno-regatowych typu PHILA 880  na śródlądziu oraz na komfortowym jachcie morskim Hunter 466.

Logo
Kolonie Żeglarskie Piławki 2020

Kolonie Żeglarskie to propozycja dla młodszych pasjonatów żeglarstwa kierowana do uczestników w wieku 9 - 12 lat. Podczas pobytu w ośrodku Zajazd Przystanek Piławki, dzieci poznają sporty wodne takie jak:

Żeglarstwo: podczas kolonii dzieci uczą się obsługi jachtu śródlądowego oraz zdobywają podstawowe umiejętności praktyczne i teoretyczne w prowadzeniu żaglówki na żaglach i na silniku.

Sporty motorowodne: rejsy motorówką, holowanie na pontonie z oparciem na plecy

Kajaki: wycieczki krajoznawcze.

Po intensywnym dniu na wodzie, organizujemy: podchody, wycieczki krajoznawcze, kąpieliska, kino na świeżym powietrzu, zajęcia sportowe, turnieje gier planszowych - to wszystko ma miejsce w świetnie wyposażonym ośrodku Zajazd Przystanek Piławki, nad jeziorem Drwęckim.

Naszą kadrę szkoleniową stanowią Instruktorzy PZŻ oraz Wychowawcy z dużym doświadczeniem pedagogicznym i indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Program realizowany podczas kolonii przygotuje dzieci do udziału w wędrownych obozach szkoleniowych na Jezioraku. Kameralna grupa uczestników jest gwarantem intensywnej, a przede wszystkim bezpiecznej zabawy.

Cena: 1350 zł / osobę

Terminy:

K1: 29.06.2020 - 05.07.2020

Zapisy: Aleksandra Parzelska tel. 514149926 lub przez zakładkę 'KONTAKT I ZAPISY' na naszej stronie internetowej.

Cena zawiera:

- wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)

- zakwaterowanie (z odpowiednią grupą wiekową (pokoje z łazienką w pawilonie, kadra opiekunów śpi w pokoju obok), na tym samym piętrze)

- zajęcia na motorówce, żaglówce, kajakach

- ubezpieczenie

- animacje czasu wolnego

Cena nie zawiera:

- transportu

- kieszonkowego

Nasz ośrodek: https://www.youtube.com/watch?v=cJuptr5Xhac&feature=share&fbclid=IwAR3B-tvagvmxbu5rkkt0I_LDIW-TkAYzL8rYZICMXlzsDnmEpomx0KVTKdo ; http://www.pilawki.pl/

Warunkiem odbycia się kolonii jest uczestnictwo min. 5 osób.

 

MENU


ZOBACZ FILM

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.projektzegluj.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.